Вулиці у Черкасах не перейменовуватимуть – депутати не подолали мерське вето

Черкаські депутати не подолали вето міського голови Анатолія Бондаренка щодо перейменування вулиць – 19 голосів «за» із 28 необхідних.

Це питання обговорювали під куполом 11 березня, інформує кореспондент vikka.ua.

Нагадаємо, під час сесії 25 лютого обранці проголосували за перейменування 7 вулиць та одного провулку. Згодом мер заявив, що заветує це рішення.

«Я живу на розі Пушкіна, поряд зі мною знаходиться вулиця Крилова. Жодного зібрання, жодного обговорення з жителями, жодної пропозиції про перейменування не було. Це питання набуло політичного забарвлення. Я не проти вулиці Василя Стуса та інших національних героїв України, але в є герої Черкас, які зробили не менше, ніж інші. Вони рятували дітей, захищали черкащан і визволяли наше місто в часи німецької окупації. Наше з вами завдання – щоб гарно працювала Черкаська міська рада, а комунальні підприємства надавали якісні послуги», – сказав Бондаренко.

Його позицію підтримали депутати від партії ОПЗЖ та закликали колег не порушувати у стінах міськради політичних питань, таких як перейменування вулиць.

«У нашому місті стільки проблем… Наразі не розглянуте земельне питання, півтора десятки будинків перебувають в аварійному стані, і до них нікому немає справи до того моменту, коли вони в один момент не обваляться і не постраждають люди. Хіба ви не відчуваєте напруги серед батьків через харчування у дитячих садках? Ви читали відгуки наших громадян після сесії? Вони пишуть, що сесійна зала більш схожа на психіатричну лікарню. Досить займатись політичними війнами. Хай цим займається Верховна Рада», – заявив голова фракції Олександр Замирайло.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах змінили голову партії ОПЗЖ.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут