Вперше на Черкащині пройшли всеукраїнські змагання "СІЧ – сила і честь" (ФОТО)

У Холодному Яру із 15 по 18 вересня вперше відбулись всеукраїнські змагання "Теренова гра "СІЧ – сила і честь". Участь у грі взяло 150 молодих хлопців та дівчат з 14 областей України.

Тут були представники Волинської, Київської, Рівненської, Житомирської, Вінницької, Черкаської, Чернігівської, Кіровоградської, Тернопільської, Запорізької, Луганської, Львівської та Полтавської областей та делегація із міста Авдіївка Донецької області. Про це повідомили у прес-службі ВОО "Національний Альянс".

Впродовж 4 днів молодь відновлювала побут холодноярських повстанців: продумували тактику бою, ходили у розвідку, щоб знайти ворожу сотню, стійкували, щоб попередити напад суперника, боролись за прапор, атакуючи або обороняючи свій та не спали вночі, очікуючи напад.

Змагались між собою 2 команди: cотня "імені Гонти" та cотня "Легіон". Кожен з учасників мав нарукавну пов’язку, кольору своєї сотні, яка символізувала життя. Також кожна з команд мала прапор жовтого та голубого кольорів відповідно.

Невід’ємною частинкою теренівки стала третя сила "Залишенці" — це команда досвідчених гравців, які впродовж 4 днів проводили диверсії та тримали в напрузі обидві команди.

Не зважаючи на незнайомий терен, команди досить швидко знайшли одна одну. Загалом впродовж гри відбулось 4 бої між сотнями та безліч сутичок з третьою стороною. Перемогу отримала cотня "імені Гонти", здобувши прапор суперника та відбивши усі напади диверсантів і сотні "Легіон".

Особливим гостем цьогорічної гри став лідер гурту "Тінь Сонця" Сергій Василюк. Музикант відвідав учасників на третій день гри та провів історичну лекцію для молоді.

Усі учасники отримали футболки, шеврони, книжечки про історію Холодного Яру та книги від Юрія Журавля. Кращі таборовики отримали прапори своїх сотень.

Як повідомляв сайт vikka.uа, у Черкасах визначили найкращих з функціонального багатоборства.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net