Волонтери Черкас готують автомобілі для військових (ВІДЕО)

У Центрі допомоги армії активно готують автомобілі для наших захисників. Все починається із купівлі чотирьохколісного помічника. Машини волонтери привозять з-за кордону.

«Ми отримуємо багато замовлень на автомобілі і в нас великі черги. Спочатку війни ми збирали на це кошти з українців і зараз продовжуємо звичайно це робити, але донатів трішки менше. У нас з’явилася ще одне направлення. Це «sign my rocets» – сайт, де ми збираємо замовлення на надписи на ракетах і снарядах. Звідти ми черпаємо фінанси», – зазначила головна координаторка Центру допомоги армії Іванна Дубова.

Як тільки авто прибуває в Україну, його починають готувати. Спершу ремонтники огладають машину та визначають її стан.

Майстер з ремонту Анатолій Ночовний зазначає: «Деякі є в нормальному стані. Там потрібне тільки поверхносне обслуговування. Це такі як заміна фільтрів, масла, тобто звичайне техобслуговування. А деякі приходять такі, що треба і підварювати їх, і підробляти».

Крок наступний – фарбування. Використовують темні, часто – зелені та сірі кольори. Звертають увагу й на потреби військових. Якщо вони просять не фарбувати автомобіль, волонтери все залишають без змін.

«З самого початку ми їх віддавали на фарбування, тому що їх потрібно маскувати. А потім наші волонтери хлопці: давайте спробуємо і в них вийшло і супер вийшло. Навіть уже професіонали по фарбуванню автомобілів», – розповідає Іванна Дубова

Після всіх виконаних робіт авто готове до бойових завдань. Від початку повномасштабної війни звідси передали військовим вже близько сотні таких автівок. Але на цьому не збираються зупинятися.

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net