додому Новини Волонтерці й педагогу з Черкащини присвоїли почесне звання "Берегиня України" (ФОТО)

Волонтерці й педагогу з Черкащини присвоїли почесне звання "Берегиня України" (ФОТО)

0

Міжнародний проект "Я – Українка!", що проходить за підтримки Президента України Петра Порошенка, присвоїв почесне звання "Берегиня України" із врученням однойменного Ордену жительці села Мошни, волонтеру і педагогу Лесі Костянтиновій. Про це повідомили у Черкаській РДА.

Нагадаємо, що з метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню, звеличенню нашої рідної землі добрими справами, було започатковано Міжнародний проект "Я – Українка".

Проект здійснюється за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій, громадських об’єднань тощо. Він розповість про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації. Вони возвеличують країну, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям.

Як повідомляв сайт vikka.ua, юні танцюристи з Черкас здобули нагороди на Всеукраїнському фестивалі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version