Водії двох маршруток влаштували затор посеред Черкас

Конфлікт між водіями 36 маршруту трапився 2-го серпня на зупинці "Ринок" на вулиці Гоголя. Про це повідомив черкащанин Юрій Бойко у черкаській інтернет-спільноті. Непорозуміння між чоловіками сталося через те, що вони одночасно приїхали на зупинку.

Про це пише "Про все".

"В обох водіїв салони були заповнені пасажирами. Дійшло до того, що водій одного з автобусів заблокував проїзд іншому. Сказав, що той нікуди не поїде, бо виїхав не у свій час", – розповідає у дописі Юрій Бойко.

Від пресслужби перевізника 36-го маршруту "АВТО-ТЮЛ" журналістам отримати пояснення не вдалося. Однак помічник міського голови Черкас із питань транспортної реформи Павло Мосійчук стверджує, що в цьому випадку спрацював людський фактор.

"Автобуси мають графік відправлення з кінцевих зупинок. Відповідно у перевізника могли сплутати і дати обом водіям один і той же рейс. Такі ситуації виникають не часто, це людський фактор. Тож якогось додаткового реагування не потребують", – розповідає Павло Мосійчук.

Помічник міського голови каже, що у ЧМР готова система диспетчеризації та моніторингу, яка дозволить працівникам підприємств i транспортному відділу слідкувати у режимі онлайн за маршрутами. Окрім цього вона може автоматично формувати звіти про роботу транспорту.

"Коли в перевізників будуть договори на перевезення, їх підключать до цієї системи. Але зараз у зв'язку з відсутністю договорів перевізники не підключенні до системи – вона не працює", – розповів Павло Мосійчук.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на перехресті в Черкасах зіштовхнулись дві машини.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут