додому Новини Черкащина Вихованець "Черкаських Мавп" став найрезультативнішим гравцем у матчі Літньої ліги НБА

0

Вихованець "Черкаських Мавп" та захисник збірної України – Святослав Михайлюк став найкращим у матчі Літньої ліги НБА. Про це повідомляє пресслужба черкаського баскетбольного клубу.

Так, днями, черкасець допоміг своєму "Детройту" перемогти "Портленд" та завершити матч із рахунком 93:73.

За 25 хвилин на майданчику наш баскетболіст набрав 18 очок (2/3 двоочкових, 4/10 триочкових, 2/3 штрафних), зробив 3 підбирання, 4 передачі, 1 перехоплення при 2 втратах.

У іншому матчі Літньої ліги "Вашингтон" українця Іссуфа Санона переміг "Нью-Орлеан" – 84:79. Українець за 8 хвилин очок не набрав, зробив 1 підбирання.

Як повідомляв сайт vikka.ua, команда НБА "Детройт Пістонс" зберегла Святослава Михайлюка на наступний сезон.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!