Вихідними на Черкащину повернеться спека

Після невеликої перерви на Черкащину знову повертається спека. Північний циклон відходить далі на схід і забирає із собою не по сезону прохолодне повітря. Йому на зміну йде більш тепле повітря середніх широт.

Тому у вихідні температурний фон досягне та перевищить кліматичну норму, а денні температури штурмуватимуть спекотну 30-градусну позначку. Про це розповів у Facebook начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Ночі теж будуть теплими, не нижче 15 градусів. Додаватиме погодного комфорту слабкий вітер, відсутність коливань атмосферного тиску та низька вологість повітря. В умовах підвищеного атмосферного тиску суттєві дощі малоймовірні.

На наступному робочому тижні денні температури прогнозуються в межах 28-33 градусів, нічні 13-18 градусів, а локальні грозові дощі можливі лише наприкінці тижня.

По справжньому тепла, суха та спокійна погода дозволить насолоджуватися літнім відпочинком, проводити всі необхідні роботи на городі, в саду та продовжувати жнива.

Температура води у Дніпрі 24 градуси. Зазначимо, відпочинок на воді має бути максимально безпечним. Варто уникати місць необладнаними для купання. Синьо-зелені водорості, які зараз активно розмножуються, не тільки забруднюють воду й несуть небезпеку.

Якщо короткочасне зниження температури на поточному тижні могло негативно вплинути на формування врожаю пізніх та технічних сільгоспкультур, теплолюбних городніх культур, то погода наступного тижня значно покращить агроумови для розвитку цих культур.

Як повідомляв сайт vikka.ua, всі райони Черкащини – жнивують.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук