«Вільні демократи» презентували жителям Черкас свою команду (Фото)*

Партія вільних демократів представила команду, яка йде на посаду міського голови Черкас, до міської ради та в районну раду. 42 кандидати збираються змінювати місто наступні 5 років.

Презентацію провели 24 вересня на колишньому військовому полігоні – географічному центрі Черкас. Таким чином партія відійшла від концепції пафосного заходу з червоними доріжками, кулями, автопробігами та дорогими сценами.

«Про це місце дуже добре знають рятувальники, адже тут часто палає трава. Тут б’ють, грабують, водії скажуть, що тут не можна проїхати. Знають це місце і спортсмени, тому що тут планували збудувати Палац спорту. Цей пустир – центр Черкас, але про нього не хочуть згадувати. Роблять вигляд, що його немає», – зауважив Олександр Ільченко.

За словами Олександра Згіблова, який балотуватиметься на посаду міського голови, команда «Вільних демократів» – професіонали.

«У нас немає недосвідчених людей. Щоб змінювати місто, треба і життєвий, і професійний досвід. В команді зібрані і підприємці, і волонтери, керуючі ОСББ і нинішні депутати міської ради, економісти і музиканти, спортсмени і ветерани російсько-української війни», – зауважив «вільнодемократівець».

Додає, що сфер завдань для роботи в міській раді дуже багато. Перш за все хочуть вирішити питання, які тримають містян у напрузі.

«Треба навести лад сфері ЖКГ: це проблеми із вивозом сміття, «Новою якістю», відключенням газу, тарифами. Ми знаємо, як у цих питаннях пройти шлях. На маленькому прикладі скажу: в Південно-Західному районі є 70 будинків, в яких уже зараз, з нового опалювального сезону, можна знизити тарифи на 25%. Шлях можливий і легальний. Якщо не буде спротиву влади, це можна зробити на наступний день. Треба, щоб людям жилося комфортно, а не вичавлювати копійки в місцевих жителів», – сказав Згіблов.

5 основних стратегічних напрямків роботи оновленої Партії вільних демократів: зробити місто безпечним, встановити справедливі тарифи, осучаснити медичні заклади та запровадити страхову медицину, створити умови для якісного сучасного навчального процесу, розвивати спорт таким чином, аби «забрати дітей з вулиць».

Зазначимо, лідер Партії вільних демократів Олександр Згіблов презентував кандидатів від округу №1, а це мікрорайони Дахнівка, Соснівка, Казбет, Лісовий і Оршанець.

*Іміджева інформація

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net