Виконком розірвав договори з "Новою якістю" на вивезення негабариту

Черкаський міськвиконком ухвалив рішення про припинення послуги "Нової якості" з вивезення негабариту.

Протягом трьох місяців повинні провести новий конкурс на надання цієї послуги. Пропозицію за зверненням депутата Олександра Радуцького подав секретар міськради Ярослав Нищик. Її одноголосно підтримали 8 членів виконкому, передає кореспондент vikka.ua.

"На думку антимонопольного комітету, законодавство України не передбачає у вивезенні негабаритних відходів такого явища як публічний договір. Потрібно було укласти індивідуальний договір. До цього часу "Нова якість" індивідуальних договорів не укладала. Є ряд судових засідань. Ми свого часу зробили величезну помилку, коли прийняли це рішення та уклали договори на тривалий час", – прокоментував Нищик.

Департаментам ЖКК та юрзабезпечення до 1 вересня доручили розірвати договори про надання послуг із вивезення побутових відходів у Черкасах.

"Ми вже цілий рік бідкаємось із цією послугою, яка була нав’язана міським головою Анатолієм Бондаренком. Він підписав рішення, після якого розпочалась епопея з вивезенням негабаритного сміття. Але я сподіваюсь, що до 1 вересня ми попрощаємось з "Новою якістю" щодо цієї послуги. На сесії Черкаської міськради ми також розглянемо це питання", – сказав Радуцький.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські владці "пригріли" кошти, призначені медикам.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net