НовиниЧеркащинаВикладач уманського університету встановив рекорд України з пауерліфтингу (ФОТО)

-

Представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини гідно виступили на Міжнародному чемпіонаті "ІІ BEAST CHEMPIONSHIP" федерації пауерліфтингу України, який нещодавно пройшов у столиці. Про це пише "Чемпіон".

Студент факультету фізичного виховання Владислав Мошенський та викладач кафедри спортивних дисциплін УДПУ Сергій Ільченко довели свою силу та витривалість на змаганнях високого представницького рівня, в яких взяли участь більше 200 спортсменів.

За правилами змагань вага штанги відповідала вазі атлета, на виконання вправи відводилось п’ять хвилин.

За підсумками Міжнародного чемпіонату кандидат в майстри спорту України Владислав Мошенський виборов ІІ місце у категорії 100 кг серед юніорів. Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Ільченко посів І місце з результатом 77 повторень у ваговій категорії до 90 кг, встановив новий рекорд України та виборов ІІІ місце в абсолютній першості.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські самбісти підкорили світову арену.