Вийшла друком книга про Лупиноса з черкаської Сатанівки

У видавництві «Залізний тато» однією з перших у 2021 році вийшла друком книга «Анатолій Лупиніс: гуру вільних радикалів». Це перше видання про політрепресованого часів СРСР, одного з очільників та ідейних натхненників радикально-націоналістичної УНА-УНСО, чиє дитинство пройшло у Сатанівці Монастирищенського району.

Про це пише «Козацький край».

cossackland.org.ua

«Ця книга є чи не першим текстовим меморіалом, який закарбовує на скрижалях української національної історії світле ім’я дисидента та непогамовного революціонера Анатолія Лупиноса», – говорять у видавництві про книгу.

Політики, добровольці, митці, ветерани революцій та націоналістичного підпілля відтворюють екзистенційну амплітуду життєвих шляхів «дяді Толі»: від радянських в’язниць та каральних психлікарень, до фронтових шанців Придністров’я та Чечні.

Великий акцент біографічної нарації поставлено на значенні та ролі Лупиноса у справі творення одіозної україноцентричної парамілітарної формації (а згодом політичної партії) УНА-УНСО. Основний масив тексту книги доповнено окремим розділом, у який увійшли поетичні твори великого Ґуру відчайдух і радикалів, які донині лишалися у статусі «маловідомого і не відрефлексованого широкою авдиторією культурного надбання».

Книга містить філософські афоризми, інтелектуально-калорійні виснування, безцінні пласти практичного досвіду, вербальний бруталізм та ненормативну лексику.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці просять відновити пам’ятник митрополиту Липківському.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут