Соснівський районний суд Черкас зупинив дію рішення міської ради про скасування наказів департаменту архітектури та містобудування щодо надання містобудівних умов та обмежень компанії "Будгарант" по забудові Митниці. Про це у Facebook повідомив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.
"Як і передбачалося, забудовник берегової смуги не відступає. Фірма "Будгарант" звернулася до суду і суддя Троян зупинила дію рішення міської ради. Рішення приймалося без участі юристів міськвиконкому", – написав він.
Секретар міськради закликав юристів міськвиконкому і департаменту до "повної мобілізації", щоб ті негайно підготували апеляцію на ухвалу суду.
"Будь-яка затримка із підготовкою документів і затягуванням рівноцінна зраді інтересів жителів Черкас", – наголосив Олександр Радуцький.
![](http://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/08/68358-356200.jpg)
Як повідомляв сайт vikka.ua, на черкаській набережній попри заборону тривають будівельні роботи.