Відомий черкащанин стане інспектором українських міст

Володимир Остапчук стане ведучим нового сезону програми "Інспектор. Міста". Про це повідомляє прес-служба телеканалу "1+1".

У програмі телеведучий проведе інспекції українських міст та оцінить рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Інспекції будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних – медицина, освіта, безпека, їжа та еліта, − ведучий також оцінить сферу послуг, важливу роль в якій грають відкритість і доброзичливість населення в містах.

"Ми вважаємо, що Володимир Остапчук − приклад українця майбутнього, який живе згідно з європейськими цінностями. Він вірить в нашу країну і хоче її відбудовувати разом з іншими українцями. У Володимира загострене почуття справедливості, але в той же час, він розуміє, що людям потрібно давати шанс", − говорить головний продюсер розважальних програм Ольга Слісаренко.

Метою проекту "Інспектор. Міста" є поліпшення життя населення та підвищення рівня обслуговування в пологових будинках, супермаркетах, школах, дитячих садках та інших громадських закладах країни.

Заклади, які продемонструють високий рівень послуг, отримають від ведучого звання "Гордість міста". Установи, чиї послуги не відповідають стандартам якості, будуть відзначені табличкою "Ганьба міста".

Як повідомляв сайт vikka.ua, ноумени з Чекащини стали жертвами відомого гіпнотизера.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут