Від завтра електронний квиток в тестовому режимі запрацює в автобусних маршрутах

З 1 лютого в автобусних маршрутах, які перевозять пасажирів у Черкасах, в тестовому режимі розпочне діяти електронний квиток. Попередньо, впродовж місяця всі, хто користується громадським транспортом, зможуть розрахуватися за проїзд двома способами: придбати квиток готівкою або ж через валідатори. Для пільгової категорії пасажирів наразі нічого не змінюється. Про це інформує сайт Черкаської міської ради.

валідаторЯк розповів начальник управління транспорту Віталій Москаленко, на сьогодні валідаторами обладнані більше сотні автобусів, які здійснюють перевезення у Черкасах. Прилади для електронної оплати за проїзд встановлені на поручнях біля вхідних дверей у маршрутних автобусах №  4 («Вул. Пацаєва – Обласна лікарня»), 5 («Вул. Генерала Момота – ВАТ ЧЛФЗ „Аврора”»), 6 («Автовокзал – Обласна лікарня»), 7 («Вантажний порт – Вул. Генерала Момота»), 11 («„Госпіталь” – ВАТ ЧЛФЗ „Аврора”»), 12 («Вул. Кобзарська – Міськвійськкомат»), 20 (Митниця – Вул. Руставі), 22 («Вул. Сумгаїтська – ВАТ ЧЛФЗ „Аврора”»), 24 («Вул. Гетьмана Сагайдачного – Автовокзал»), 25 (ВАТ ЧЛФЗ „Аврора” – Вул. Сумгаїтська), 28 (Автовокзал –Вул. Пацаєва), 29 (Вул. Руставі – Вул. Г.Дніпра), 30 (Залізничний вокзал, кільцевий), 31 («ВАТ „Хімволокно” – „Вулиця Горіхова”) та 36 (Річковий вокзал – вул. Сумгаїтська).

– Упродовж тестового періоду ми збиратимемо інформацію про роботу валідаторів у маршрутних автобусах, аналізуватимемо її, з’ясовуватимемо, чи коректно працює система, які труднощі з’являються у пасажирів з валідацією, – коментує Віталій Москаленко. – Нам це дозволить виявити недоліки сервісу та усунути їх, а пасажирам – адаптуватися до нововведень.

Як і в тролейбусах, де електронний квиток діє з 1 липня 2022 році, через валідатори оплатити проїзд пасажири зможуть кількома способами: карткою будь-якого банку, телефоном чи смарт-годинником, які підтримують технологію безконтактної оплати, або ж придбати одноразові квитки в мережі платіжних терміналів (McLaut).

– Впровадження електронного квитка в громадському транспорті Черкас – це один із кроків до більш якісних пасажирських перевезень у нашому місті, – прокоментував перший заступник міського голови Сергій Тищенко. – На жаль, на сьогодні не всі перевізники готові до більш чесної роботи, деякі відмовляються встановлювати валідатори. Всі, хто обслуговує ті чи інші маршрути, мають вести свою діяльність прозоро та в законному полі. Але ми переконанні, що з часом ці питання будуть вирішені.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net