Ще шість автівок-всюдиходів вирушили від Черкащини в один із підрозділів Військово-Морських сил. Він вибиває ворога на херсонському напрямку. Про це повідомляють на сайті Черкаської ОВА.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/09/15192547/1.jpg)
Передав ключі від автівок начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
– Ця автодопомога від наших надійних партнерів – Всеукраїнська Аграрна Рада, – відзначив посадовець. – Від початку війни вона вже передала на фронт понад 400 одиниць техніки. Наші аграрії надійно тримають не лише свій продовольчий, а й фронт підтримки!
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/09/15192544/2.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/09/15192541/3.jpg)
Завдяки кожному, хто підтримує наші ЗСУ, перемога України стає все ближчою, додав очільник області.
Читайте також:Канівська громада передала на фронт ще один тепловізор