"Вибачте. Дуже всіх люблю": у Золотоноші чоловік покінчив із життям

Жителів вулиці Ковпака у Золотоноші сколихнула смерть 46-річного Валерія, який наклав на себе руки.

Як інформує місцеве видання Золотоноша.city, за життя чоловік був дуже порядною і доброю людиною, безвідмовним сусідом. Мав вищу освіту, але за фахом не працював. Пів року тому залишився без роботи. Організація, де працював охоронником, не продовжила з ним трудовий договір. Дуже переймався з приводу безробіття. Опікувався і допомагав стареньким батькам. Господарство вели спільно. Його завжди можна було бачити, як порається на грядках. До оковитої був байдужим. Власної родини не мав, не склалося.

Останнім часом Валерія переслідував гнітючий настрій та сумні думки. Часто плакав. Батьки намагалися не залишати сина на самоті. 12 травня став останнім днем його життя. Того фатального вівторка батьки на 40 хвилин відлучилися з дому, а коли повернулися – застали сина неживим. При ньому була записка: "Вибачте. Дуже всіх люблю".

Як розповіла голова квартального комітету №17 Наталія Паєвська, усім, хто знав Валерія, важко змиритися з думкою, що його вже немає. Не кожному поталанить мати такого порядного, комунікабельного і щирого сусіда. Останні кілька тижнів він намагався спродати якомога більше речей. Пояснював, що збирається за кордон, тож, щоб непотрібне не злежувалося. Мабуть, хотів підзбирати грошей для батьків, замисливши непоправне.

За словами заступника начальника Золотоніського відділу поліції Сергія Зінов’єва, за фактом повішення відкрите кримінальне провадження. Ознак насильницької смерті не виявлено. Наявність передсмертної записки спрощує розслідування для правоохоронців.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах нетверезий чоловік кидався із сокирою на рідних. 

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут