Ветеранам на Черкащині виплачують разову грошову допомогу

На Черкащині вже більше 27 тисячам ветеранів та постраждалих внаслідок нацистських переслідувань перерахували грошову допомогу до 5 травня. Загальна сума виплат на сьогодні сягає 38,5 млн грн., передає прес-служба Черкаської ОДА.

Зазначимо, згідно з постановою, Черкащині передбачили майже 50 млн грн такої щорічної фінансової допомоги для майже 36 тисяч одержувачів.

"Для виплати допомоги ветеранам силових структур, які не є пенсіонерами, налагоджений зв’язок із відповідними організаціями, – розповідає директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. – За поданими документами проводять підготовчу роботу, особливість якої полягає в тому, що для окремої категорії осіб, зокрема, воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО працездатного віку, обов’язковою умовою є особисте звернення. Списки учасників бойових дій, які не є пенсіонерами, ще надходять від військових комісаріатів та органів соціального захисту. Очікувана їхня чисельність становить близько 12 тис. осіб".

Зауважимо, робота щодо подальшої виплати допомоги триває. Згідно із законом, видача щорічної разової грошової допомоги до 5 травня триватиме до 30 вересня.

Про категорії, яким передбачена допомога, читайте ТУТ.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в Україні випустили 5-гривневу монету "Холодний Яр".

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук