Ветеранам АТО/ООС Черкащини пропонують оздоровитися

Ветерани АТО/ООС та постраждалі учасники Революції Гідності, які проживають на Черкащині, можуть отримати за рахунок коштів державного бюджету послуги із санаторно-курортного лікування. На це цьогоріч з держбюджету виділили понад 5 млн. грн.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

novyny.online.ua

Для отримання таких послуг до органу соціального захисту населення необхідно подати наступні документи (паспорт та оригінали мати при собі):

заяву;

копію відповідного посвідчення (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника бойових дій, учасника війни, постраждалого учасника Революції Гідності);

копію документа, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції чи заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (для учасників АТО/ООС).

Для отримання путівки до санаторію додатково подаються:

копія військового квитка (за наявності);

медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о.

Звертаємо увагу, що зазначені вище особи мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування. Ознайомитись з орієнтовним переліком таких закладів можна за посиланням.

Як повідомляв сайт vikka.ua, понад 5 мільйонів гривень із бюджету Черкащини виділили на оздоровлення учасників АТО/ООС.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут