З ночі до ранку по Черкаській області лунали повітряні тривоги. Це була масштабна атака на Україну з боку рф. Повідомляє Ігор Табурець, начальник Черкаської ОВА.
“По ворожих цілях працювали сили та засоби ППО. У межах нашої території знешкоджено 3 російські ракети та 15 БпЛА. Минулось без потерпілих. Звернень щодо пошкодження майна від населення наразі немає” – зазначив Табурець.
Однак є наслідки для критичної інфраструктури. Обстеження триває. Усі необхідні служби працюють.
В області запроваджені аварійні відключення електроенергії через складну ситуацію в енергосистемі країни.
Як повідомив Володимир Зеленський, під ударами була в основному наша енергетика, але є багато влучань і в житлові будинки. Пожежі в Запоріжжі, влучання в будинки в Києві. Постраждали Київська, Одеська, Чернігівська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Вінницька, Запорізька, Черкаська і Сумська області. Станом на зараз відомо про 17 постраждалих людей по Україні. Шестеро людей, з них двоє дітей, на жаль, загинули.