Вартість води у Чигиринській ОТГ зросла одразу на кілька гривень

Аби зберегти водопостачання у громаді, у Чигиринській ОТГ на кілька гривень підняли ціни на воду. У середньому, місячна плата за послуги КП «Чигирин» із централізованого водопостачання та водовідведення зросте на 5 гривень. Говорити про нові тарифи комунальників змусило здорожчення вартості їх основних складників від вартості паливно-мастильних матеріалів до тарифів на енергоносії.

«Впродовж 3 років, виконавчим комітетом Чигиринської міської ради не змінювались та не коригувались тарифи на комунальні послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. При цьому, усі складові тарифу потроху зростали, а КП «Чигирин» необхідно було забезпечувати послуги мешканцям громади, сплату зарплат працівникам та податків – до бюджету», – констатує в. о. директора КП «Чигирин» Микола Мельник.

На підприємстві пояснюють, щоб система комунального господарства могла нормально функціонувати, тариф на комунальні послуги має покривати основні витрати, які несе надавач комунальних послуг. Таким чином, необхідно було вирівняти тарифи до реального, економічно обґрунтованого рівня.

«Хочу зазначити, що нові тарифи враховують більше інтереси споживачів, ніж підприємства – і не компенсують усіх витрат для забезпечення централізованого водопостачання та водовідведення. Тому на черговій сесії міської ради планують розглянути питання безперебійного функціонування КП «Чигирин» і виділення підприємству 150 тис грн. – для оплати за спожиту електроенергію», – додав Мельник.

Сайт vikka.ua повідомляв, промислове виробництво на Черкащині за зиму суттєво впало.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут