В Умані перевірили майже 90 об’єктів, які обслуговують паломників

Протягом 3-11 вересня в Умані провели 87 моніторингових перевірок об’єктів, задіяних в обслуговуванні  Рош-Га-Шана та розташованих на  території проживання і святкування хасидів.

Підвищену увагу щодо дотримання протиепідемічних вимог було приділено  закладам торгівлі, ресторанного господарства, готелям, лікувально-профілактичним установам. Про це інформує пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Здійснюється постійний контроль чистоти поверхонь, відібрано проби води у водоймах, перевірено полігон  твердих побутових відходів, де проходить дезінфекційну обробку транспорт, пункт забору проб для ПЛР-досліджень у прочан,  обсерватор для хворих туристів на легкі та безсимптомні форми, на особливому контролі і сам могильний комплекс.

Порушення протиепідемічних вимог виявлено на чотирьох об’єктах, їх керівників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Проводиться постійна роз’яснювальна робота щодо державної реєстрації потужностей,  власниками яких є іноземні громадяни.

З питань протиепідемічних заходів Держпродспоживслужба співпрацює  з Міжнародним благодійним фондом ім.  Рабі Нахмана  та представниками общин.

Як повідомляв сайт vikka.ua, двох хасидів видворять із України за неналежну поведінку.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net