В музеї на Черкащині презентують Кобзаря у вишивці (ФОТО)

24 березня в Канівському музеї народно-декоративного мистецтва відбудеться презентація унікального культурно-мистецького проекту "Образ і слово Кобзаря у вишивці". Про це повідомляє управління культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Початок заходу о 13.00.

Започаткували проект з нагоди відзначення 203-ої річниці від дня народження Великого Кобзаря 9 березня 2017 року в Полтаві.

Проект передбачає створення унікальної виставки із вишитих портретів і афоризмів Тараса Шевченка, які зібрав і переклав на вишивку великий майстер народної творчості Григорій Кисіль.

Ця ідея згуртувала близько 70 майстрів з різних куточків Полтавщини і Канева, які протягом року мають вишити 70 робіт. З Канева до проекту долучаться шість мисткинь та один чоловік.

Дочка Григорія Кисіля Ірина вишиє для виставки й портрет самого майстра, автора, розробника схем, заслуженого майстра народної творчості України Григорія Кисіля.

Вишитий альбом буде представлений на виставках в різних куточках України, а кінцевим пунктом маршруту експозиції буде Канів – музей Тараса Шевченка.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаська дизайнерка презентувала нову етнічну колекцію.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут