В Черкасах нагородили працівників культури

Щорічно  9 листопада відзначається  Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З нагоди свята у Черкасах відбулись урочисті заходи, на яких працівників закладів культури міста привітали міський голова Анатолій Бондаренко та профільна заступниця Анастасія Чубіна, повідомляє офіційний портал міської ради.

«Культура, як і мова, – це те, що формує нас як націю, це про нашу духовність, наші звичаї і традиції, які відрізняють нас від інших народів.   Нині в нашому місті функціонує 12 закладів культури, в яких понад 600 працівників. Усі вони – справжні, щирі та світлі люди, які люблять те, що роблять і роблять усе з любов’ю», –  зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Міський голова вручив низку подяк, грамот та нагород. Зокрема, за багаторічну плідну працю, відданість обраній справі, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток естетичного виховання молодого покоління в м. Черкаси медаллю «За сумлінну працю» міський голова нагородив Світлану Казакову, заступника директора з навчальної роботи Черкаської дитячої школи мистецтв.

Подяками відзначили працівників музичних шкіл, музеїв. Грамоти виконавчого комітету отримали працівники бібліотечної системи та закладів культури.

Також цінними подарунками за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі, вагомий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва міста, нагородили:

  •  Світлану Голуб, заступника директора з навчально-методичної роботи Черкаської дитячої школи мистецтв, за багаторічну сумлінну працю, відданість обраній справі,
  • Ольгу Толкаченко, художнього керівника Черкаського міського Будинку культури ім. І. Кулика,
  •  Валентину Шепецьку, начальника управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики,
  • Тамару Норовкову, головного спеціаліста управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики,
  • Євгена Валовенка, директора Черкаського міського Будинку культури ім. І. Кулика,
  • Михайла Сиволапа, директора Черкаського міського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини.

Працівники культури

Працівники культури

Раніше на сайті vikka.ua, попередник фати – вінок. На Черкащині відроджують унікальне народне мистецтво

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net