додому Новини Безпека В Черкасах водій об’їхав затор тротуаром — поплатився штрафом

В Черкасах водій об’їхав затор тротуаром — поплатився штрафом

0

У Черкасах патрульні встановили та притягнули до відповідальності водія, який зухвало порушив правила дорожнього руху. Про це повідомили в Патрульній поліції Черкаської області.

Нещодавно в інтернеті з’явилося відео, на якому видно, як на вулиці Смілянській керманич автомобіля ВАЗ вирішив об’їхати затор… тротуаром. Такий маневр не лише є грубим порушенням ПДР, а й становить пряму загрозу для пішоходів.

Фото з Фейсбук сторінки Патрульної поліції Черкаської області

Інспектори відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП оперативно встановили особу порушника. На водія винесли постанову за ч. 2 ст. 122 КУпАП — порушення правил розташування транспортних засобів на проїзній частині.

«Шановні водії, пам’ятайте: неухильне дотримання правил дорожнього руху — це запорука безпеки всіх учасників дорожнього руху. Жодна поспіх чи затор не виправдовує небезпечну поведінку на дорозі», — наголошують патрульні.

Поліція закликає черкащан бути свідомими за кермом, поважати інших учасників руху та пам’ятати: дорога — спільна для всіх.

Також, читайте на сайті ВІККА:

  • На Черкащині 22-річний водій мотоцикла Forze рухаючись вулицею Забенкова, в’їхав у припаркований на узбіччі автомобіль Nissan Murano.

Exit mobile version