Увечері у Черкасах відбудеться концерт до Дня рідної мови

21 лютого, представники всіх націй та народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято проголошене на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО 1999 року з метою "підтримки мовного й культурного різноманіття та багатомовності", пише прес-служба міськради.

За даними ЮНЕСКО, у світі існує близько 6000 мов. Майже половина з них під загрозою зникнення. У зв’язку з цим організація прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи. ЮНЕСКО трактує поняття "мова" не лише як засіб для спілкування, але також як культурну спадщину й вираз культурної ідентичності.

Із цієї нагоди 21 лютого о 18.00 в Черкаському міському Будинку культури ім. І.Кулика організовують концертну програму "Із мови починається – Людина" за участю члена Черкаської організації Національної спілки письменників України, лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка Олекси Озірного.

Такого різні тематичні заходи проходять і в закладах освіти. А о 14.00 в обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка проведуть міський конкурс декламування творів української літератури "Поетичний ювілей".

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащан запрошують на святкування Масниці.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут