Усі черкаські тролейбуси обладнали GPS-трекерами

Комунальним підприємством «Черкасиелектротранс» з 1 січня 2021 року введено в експлуатацію систему супутникового моніторингу електротранспорту. У 2019 році виконком ухвалив рішення щодо проведення конкурсу на організацію міської системи GPS-моніторингу. Переможцем стала компанія ТОВ «Дозор Україна», яка є розробником програмного забезпечення.

Про це повідомляє директор КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер.

Підприємство отримало повний доступ до програми «DozoR», а мешканці міста – до мобільного додатку DozoR City та його веб-версії.

Зручний і безкоштовний мобільний додаток DozoR City дозволяє кожному пасажиру в онлайн-режимі через смартфон відстежувати місцезнаходження і фактичний час прибуття тролейбусів на всіх зупинках міста. Цей застосунок можна завантажити в Play Маркет або App Store.

Діюча програма дає інструменти для контролю отримання достовірної аналітики та оцінки ефективності маршрутизації міського транспорту і має наступні можливості:

  • за будь-який обраний період часу відстежувати переміщення транспорту;
  • будувати автоматичні звіти по невиконанню рейсів і графіків руху;
  • контролювати перевищення швидкості, час зупинок і стоянок, робочий час водія;
  • будувати звіт по пробігу,
  • порівнювати планову та фактичну роботу кожного тролейбуса.

Наразі програмне забезпечення працює в тестовому режимі, спеціалісти КП «ЧЕТС» разом з представниками ТОВ «Дозор Україна» доопрацьовують і усувають недоліки.

«На сьогодні основним завданням підприємства стоїть впровадження електронного квитка у тролейбусах міста, над чим ми, спільно з управлінням транспорту департаменту ЖКК, працюємо», – додав Петро Кучер.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, відсьогодні ціна за квиток у черкаських маршрутках – 7 гривень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net