Уряд ухвалив медичну реформу

На пленарному засіданні Верховної Ради за медичну реформу проголосували 240 народних депутатів, повідомляє Урядовий портал.

Верховна Рада у другому читанні та в цілому проголосувала за проект закону "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів", який є ключовим для медреформи.

Нагадаємо, документ передбачає: підвищення пенсій на суму від 200 до 1000 грн із жовтня, удосконалення солідарної системи пенсійного страхування, позбавлення невластивих видатків, диференціювання розмірів пенсій в залежності від страхового стажу та отриманого заробітку, заміна механізму відшкодування пільгових пенсій на сплату єдиного внеску, впровадження єдиних підходів до обчислення пенсій.

Законопроект дає можливість вже з 1 жовтня "осучаснити" українські пенсії і відновити соціальну справедливість для тих пенсіонерів, виплати яким і досі розраховуються на базі середньої зарплати десятирічної давнини.

Відтак, понад половина із 12 мільйонів українських пенсіонерів можуть розраховувати на підвищення пенсії на 200-1000 грн.

Як повідомляв сайт vikka.ua, стало відомо, коли черкащани отримають перераховані пенсії.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут