Online TV
НовиниУманський татко-"малюк" не витримав завдань відомого телевізійного шоу (ФОТО,...

Уманський татко-"малюк" не витримав завдань відомого телевізійного шоу (ФОТО, ВІДЕО)

Героями четвертого випуску шоу "Хата на тата" стала родина з Умані. Глава сім’ї, який вважає себе п’ятою дитиною, побачивши завдання проекту, поїхав слідом за своєю дружиною. Про це повідомляють на сайті "СТБ".

Героєм четвертого випуску "Хата на тата"-6 став 32-річний Мишко Попов з міста Умань. Він називав себе п’ятою дитиною у родині. Мишко постійно воював зі своїми дітьми за іграшки, а всі гроші витрачав на машинки. Аби татко, який застряг у дитинстві, нарешті подорослішав, його сім’я звернулася в "Хата на тата".

Завдання на шоу здалися герою настільки складними, а розлука з дружиною настільки довгою, що вперше за всю історію проекту татусь відправився слідом за дружиною. Коли чоловік дізнався, що його кохана поїхала на відпочинок до Львова, то він відразу захотів поїхати і забрати її додому.

За час відпочинку мами Наталі, таткові було ой як не солодко. Його 13-ти річна донька Саша віддала телефон "глави сімейства" у ломбард, а на виручені гроші купила собі обновки. Так дівчинка помстилася батькові. Тому що, до цього Михайло пообіцяв доньці, що подарує їй новий одяг, але так і не дотримав слова. Адже чергове "кохання" в іграшковому магазині виявилося значно цінніше ніж обіцянка доньці.

Як тільки тато побачив завдання "завоювати авторитет у Саші", він був упевнений, що це буде нереально. Більш того, Мишко повинен був вилікувати комп’ютерну залежність у свого сина та зробити ремонт у кімнаті дітей.

Під час одного з випробувань татко натиснув на червону кнопку.

Про те, як же закінчилися пригоди татка-малюка на шоу і чи вдалося йому вибороти грошовий приз для своєї сім’ї дивіться у відео.

 

Як повідомляв сайт vikka.ua, двоє черкащан у сотні видатних митців сучасності.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

На Черкащині нетверезий водій збив скутер, на якому їхали двоє людей

На Черкащині, в селі Набутів сталася ДТП за участі автомобіля та скутера. Постраждали водій та пасажирка двоколісного. Про це...

Без опалення у Черкасах 33 будинки: обіцяють, що це ненадовго

Опалювальний сезон у Черкасах входить у стабільну фазу. З теплом поки не всі, але у міській раді обіцяють найближчим...

Цікаве:

Як садити чорнобривці під зиму: секрети яскравих клумб навесні

Останні кілька років я сію їх під зиму, щоб...

Ремкомплекти гідроциліндрів від компанії Gidrotsilindr

Гідравлічні циліндри використовуються практично у всіх моделях сучасної спеціальної...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x