Уманчанка приховала захворювання COVID-19, коли викликала «швидку»

В Умані жінка змовчала про те, що хвора на коронавірус, коли викликала «швидку» зі скаргами на ріжучі болі в животі.

Інцидент трапився у неділю, 1 листопада. На щастя, бригада одягла засоби індивідуального захисту. Інакше б Центр екстренки втратив би на деякий час медиків, які надають невідкладну допомогу громадянам. Про це розповіла у Facebook речниця Центру Ірина Назарок.

На запитання диспетчера, чи не лежала останнім часом в лікувальному закладі та чи не контактувала з інфекційними хворими, 32-річна уманчанка відповіла категоричним «ні». Повідомила, що температура тіла не підвищена. Її попросили переміряти температуру до приїзду бригади та повідомити про результат.

Коли ж при під’їзді до вказаної адреси медик набрав пацієнтку, та сказала, що має температуру 37.5°С. Бригада для убезпечення одягла костюми індивідуального захисту. Уже в будинку на питання «Чим ще хворієте?» жінка повідомила про позитивний тест на COVID-19. Медик поцікавився, чому ж не повідомили про це. На що жінка відповіла: «А навіщо? Я ж на болі в животі викликала вас, а не на коронавірус».

«Навантаження на бригади екстренки останнім часом збільшилося в рази. Кожна зміна для медиків – нове випробування. А ще більший виклик – не наразити на небезпеку інфікуванням коронавірусом себе та не принести інфекцію колегам та рідним. Коли диспетчер запитує у пацієнта про симптоматику, вірусні контакти, чи є найменші прояви респіраторно-вірусної інфекції, задишки, підвищення температури тіла – в першу чергу, захищає цим бригаду. Якщо ви не вірите у COVID-19, навіть маючи його, будь ласка, подумайте про інших! Тих, хто знаходиться у групі ризику, тих, хто мчить до вас на виклики! Що станеться, коли не буде кому виїздити на ДТП, інфаркти, інсульти та «ріжучі болі в животі»? Просимо з повагою ставитися до роботи медиків і надавати лише достовірну інформацію!» – звертається до громадян Ірина Назарок.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах фельдшерці погрожували двоє братів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут