Учасники "Наречена для тата" із Черкащини зізналися, як наважились взяти участь у шоу

У новому соціальному проекті "Наречена для тата", що стартував 30 січня на телеканалі СТБ, глядачів познайомили з татусями, які самі ростять дітей і зважилися на експеримент – знайти супутницю життя для себе і маму для своїх дітей. Серед них і 28-річний Юрій Шпілька із села Майданівка, що на Звенигородщині. Про це пишуть "Вісті Черкащини".

Юрію не поталанило з дружиною – маленькому Юрасикові, як він називає свого восьмирічного синочка, заледве виповнився рік, як та, подавшись до Харкова на заробітки, вирішила не повертатися додому, оскільки уподобала міське життя. Чоловікові нелегко поєднувати роботу на Звенигородському сироробному комбінаті з домашніми клопотами та вихованням сина, який навчається зараз у другому класі.

"Рекламу про проект я почув по радіо, пораючись по господарству, – розповідає він. – Спершу не звернув на нього увагу, а потім прибігає Юрасик і прямо з порога: "Тату, ти чув?..". А в очах у малого було стільки надії, що, повірте, я ледь не заплакав тоді". Було над чим задуматися. Тож потому вийшов на сайт програми, зателефонував за вказаним номером, відповів на запитання. А тоді цілий вечір заповнював анкету і думав, думав. Ніяк не міг позбутися сумнівів: чи правильно я роблю?"

У межах проекту унікальна програма сумісності підібрала йому 27-річну Тетяну Сирицю із Черкас. І ось – перша зустріч Юрія із майбутньою нареченою.

"Я стояв, хвилюючись, біля воріт своєї хати, уявляв, що говоритиму, що скаже вона, – продовжує Юрій. – Хоч ще не знав, яка вона, як її звати. А тут під’їздить до мого двору синій мікроавтобус. Підійшов до нього, відчинив двері, й, побачивши щиру привітну усмішку на обличчі тієї, яку так чекав, відчув, як спала відразу вся напруга".

Ті, хто дивився програму, звичайно ж, запримітили дещо незвичайний букет в руках Юрія – він був, так би мовити, квітково-фруктово-цукерковий. Як зізнається наш телегерой, таким чином він хотів відразу завоювати прихильність незнаної ще нареченої:

"У Звенигородці на моє прохання мені підібрали композицію із маленьких червоних троянд впереміш з жовтими пластиковими сердечками та гранатами, апельсинами і цукерками у золотавих обгортках", – пригадує він, усміхаючись. Після цього на Таню чекав сюрприз від Юрчика – малюнок, на якому він з татом і мамою, і напис "Для мами". Дівчину це дуже розчулило.

І в нареченої Юрія також ладилося далеко не все. В дитячому віці вона втратила маму, через стрес набрала вагу. У дев’ятнадцять років вона важила майже 100 кілограмів. Зрозуміло, що на той час вона соромилася свого тіла і вирішила ні з ким не знайомитися, поки не збудеться зайвих кілограмів. Через рік дієти і роботи над собою, як каже, "стала нормальною" – схудла на 27 кілограмів.

З того часу у Тетяни залишилася невелика проблема: вона звикла до самотності.

"Розумію, що так не має бути, – зізнається дівчина. – Я хочу зрозуміти, що таке щастя, що то означає кохати і бути коханою".

Вона не приховує, що і Юрій, і маленький Юрасик їй подобаються. Про обох Юріїв і говорити нічого.

"Таня виявилася доброю, – ділиться своїми спостереженнями Юрій-молодший. – Вона подарувала мені машинку, я її бабусі й дідусеві показував. Гарна!"

"Справді, вона добра, відкрита. Відразу знайшла спільну мову і з Юрчиком, і з моїми батьками. Думаю, що у нас повинно все вийти", – висловлює надію старший Юрій.

Як бачимо, у пари спільна мета – знайти свою половинку і бути підтримкою одне одному. Хоч тоді, в ході першого знайомства наречену таки здивувало, що її потенційний суджений живе в селі, та ще й такому невеликому. Та, знайомлячи її з мальовничими краєвидами Майданівки, Юрій доводив, що тут можна жити не гірше, аніж у місті. Також їй імпонує, що він працьовитий і може власними силами облаштувати життя родини. Так, Тані сподобався створений його руками куточок відпочинку з альтанкою, гойдалкою, пісочницею.

Та попри деякі спільні уподобання, їхні погляди дещо розходяться. Таня звикла активно користуватися всіма соцмережами, Юрій – їх противник,чого й не приховує. І ще одне. Він, представник багатодітної родини, яка близько двадцяти років тому переїхала на Звенигородщину із Закарпаття, звик до економії. Тож без потреби до районного центру не їздить, в магазинах купує тільки найнеобхідніше. Саме з цього приводу і виникло у пари першого дня певне непорозуміння. В своєму домі він не тримає серветок. Це здивувало його міську наречену, яка хотіла "культурно" витерти руки, на що Юрій спокійно відповів, що вона може їх помити: "На це є вода".

Та якогось розладу в їхні стосунки розбіжності подібного роду у звичках не вносять. Тестуючи обох на сумісність, психологи, схоже, не помилилися. Тетяна потроху вивчає сільський побут. Дещо їй навіть подобається. Але чи захоче в кінцевому результаті забути про міське життя та залишитися в досі незнайомому селі заради свого обранця і його сина?

Та не будемо заглядати вперед, а дізнаємося про це з наступних випусків програми.

Як повідомляв сайт vikka.ua, самотній тато з Черкащини знайшов собі наречену, взявши участь у телешоу.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут