У закладах торгівлі на Черкащині найчастіше порушують протиепідемічні заходи

Держпродспоживслужба Черкащини з 17 по 23 жовтня провела 271 перевірку суб’єктів господарювання та соціально важливих об’єктів щодо дотримання протиепідемічних заходів в умовах адаптивного карантину в області.

Порушення санітарного законодавства встановленні на кожному четвертому. Відтак складено 21 протокол про адміністративні порушення у сфері санітарного законодавства, керівникам суб’єктів господарювання направлено 78 приписів та пропозицій щодо усунення виявлених порушень. На адресу органів влади направлено 62 інформації. Про це інформує пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Традиційно перевіряли освітні та дошкільні заклади, недотримання вимог виявлено лише у поодиноких випадках.

Лідирують серед перевірених об’єктів, де протиепідемічні заходи виконуються не в повному обсязі, заклади продовольчої та непродовольчої торгівлі. Тут фахівці виявили порушення дезінфекційного, маскового режиму, недотримання вимог щодо температурного скринінгу працівників, відповідного маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами та ін.

У містах Канів та Сміла, а також у Смілянському районі, які віднесено до «червоного» рівня епідемічної небезпеки, наразі посилено контроль за дотриманням карантинних норм. Тут запроваджено відповідні карантинні обмеження стосовно припинення навчального процесу у закладах освіти, заборони функціонування торгівельно-розважальних центрів, спортивних закладів, об’єктів громадського харчування.

За період з 19 по 22 жовтня поточного року Держпродспоживслужбою проведено 38 перевірок. У 22 закладах продовольчої торгівлі зафіксовано порушення маскового режиму, відсутність маркування для дотримання дистанції між відвідувачами, працівники не забезпечені засобами індивідуального захисту.

В результаті на адресу суб’єктів господарювання направлено 20 пропозицій щодо усунення виявлених порушень, складено 3 протоколи про адмінправопорушення, на адресу органів влади, місцевого самоврядування направлено 13 інформацій.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині побільшало «червоних» зон.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут