У заказнику на Черкащині розчистили русло річки (ФОТО)

Днями спеціалісти Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно з працівниками водного патруля Управління патрульної поліції у м. Черкаси провели природоохоронний рейд берегами Роського іхтіологічного заказника місцевого значення та річки Рось в Канівському районі.

Під час проведення рейду надійшла інформація від небайдужих мешканців сіл Гута, Сахнівки та Межиріча Канівського району щодо незаконно створеної загати місцевими жителями, внаслідок чого вібулося штучне перегородження русла річки Рось.

Дані конструкції, а саме сплетені огорожі на річках перегачують усю ріку, що створює затори, які унеможливлюють міграції водних живих ресурсів. Дані затори дають можливість браконьєрам добувати рибу забороненими знаряддями лову, а саме: "павуками", баграми, острогами та іншими незаконними методами.

Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області та працівниками водного патруля Управління патрульної поліції у м. Черкаси за допомогою човна, використовуючи трос та багри, розчищено річку Рось від заторів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Трахтемирівському заповіднику черкаські екологи провели рейд.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут