У "Ювілейному" стартував соціальний проект "Майстерня вуличних меблів" (ФОТО)

Активна молодь взялась безкоштовно облаштовувати місто екологічними лавочка, стільцями і столиками.  Все це з метою підвищення рівня соціальної відповідальності черкасців й  створити "громадський простір". Де кожен може  власноруч зробити щось корисне для себе, оточуючих та рідного міста.
 
"Ми хочемо зібрати людей, які хотіли б зробити щось корисне для міста,  класне,  прикольне і важливе. У  Черкасах є багато необжитої  території  А от якби там поставити декілька лавочок й  столик, то там би вже сиділи люди, спілкувалися і відпочивали," – каже ініціатор проекту Іван Подолян.
 
У парку, поряд із літнім кінотеатром, відбулось перша зустріч волонтерів "Майстерні вуличних меблів". Чоловіки, жінки і , навіть, дітвора взяли інструменти і почали творити. Матеріали для роботи (піддони) допоміг знайти та привезти директор КП "Дирекція парків" Микола Бондаренко.
 
"Класно, що парки оживають. В них з’являється маса нових проектів, цікавих активних зон, місць відпочинку, де будь-який відвідувач парку може зайнятись чимось цікавим чи просто відпочити. Це те, чого я прагну: наповнити парки подіями і людьми," – зауважив керівник КП.
 
Все, що виготовили протягом кільком годин  автори могли забрати додому чи ж залишити у парку, для загального користування. Відтак, створити ще одне затишне місце для відпочинку.
 
"Таким чином підвищується "соціальний капітал". Тобто,  місто просто оживає. Люди не бояться виходити на вулицю і відчувають свою відповідальність. Бо коли ти цю лавку зробив сам, і поставив у себе у дворі, то ти за неї відповідаєш  і відчуваєш, що це місто дійсно твоє," – розповідає – співорганізатор "Майстерні вуличних меблів" Даша Мирошніченко.
 
У планах активістів зробити  зустрічі "Майстерні вуличних меблів" регулярними і взятись за масштабні проекти облаштування Черкас.
 
 
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net