У Худяках після численних скарг прибрали стихійне сміттєзвалище (Фото)

До екологічної інспекції неодноразово надходили скарги щодо невпорядкованого стихійного сміттєзвалища в селі Худяки, по дорозі на виїзд із села в сторону Кременчуцького водосховища, в адміністративних межах Леськівської ОТГ.

Як інформує у Facebook начальник обласного Управління екологічного нагляду Олександр Позняков, нині сміттєзвалище ліквідували.

13 травня екоінспектори встановили, що не подалік села Худяки на узбіччі дороги, яка веде до водосховища, знаходиться стихійне сміттєзвалище твердих побутових відходів. Голову Леськівської ОТГ, за результатами позапланової перевірки, притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення та надано припис з вимогою вжити заходів для ліквідації стихійного сміттєзвалища.

Згодом орган місцевого самоврядування відреагував на вимоги екологічної інспекції та вжив заходів щодо наведення порядку на підконтрольній території.

"В с. Худяки відбулося вигортання центрального сміттєзвалища. Нагадаємо, що на території нашої об’єднаної громади немає законних сміттєзвалища і заборонено викидати чи іншим чином розміщувати будь-яке сміття. Із квітня 2020 року все населення Леськівської ОТГ приєднано до публічного договору на централізоване вивезення твердих побутових відходів. Сміття забирається у всіх без виключення. Незаконне викидання ТПВ несе за собою адміністративний відповідальність у вигляді штрафу та компенсації завданої порушником шкоди", – зазначив у Facebook сільський голова с. Худяки Роман Василина.

Як повідомляв сайт vikka.ua, чотирирічна дитина впала до відкритого люку в Черкасах.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут