У Верховній Раді закликали не закривати “Гончаренко Центр” у Черкасах

Народний депутат України Олексій Гончаренко під час виступу у Верховній Раді закликав владу припинити тиск на “Гончаренко Центри” і не закривати освітній простір в Черкасах. Його підтримали колеги з фракції “Європейська Солідарність”, які вийшли до трибуни, повідомляє “Обозреватель”.

“В Україні вже відкрито 16 таких культурно-освітніх просторів, де дорослі і діти безкоштовно вивчають англійську мову, відвідують інші курси, лекції. Здається, що така ініціатива повинна підтримуватися, але натомість влада вирішила атакувати” Гончаренко Центри “. І першим з них став наш простір в Черкасах “, – заявив Олексій Гончаренко.

Депутат зауважив, що на відміну від президентського університету майбутнього, в який хочуть вкласти мільярди бюджетних грошей, в “Гончаренко Центри» не вкладено жодної бюджетної копійки.

“Гончаренко Центр” відкрився в травні в приміщенні Черкаського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченко. Але через деякий час голова обласної ради Анатолій Підгорний направив лист директору театру, де вимагає розірвати договір з “Гончаренко Центром”. 30 травня під театром пройшов мітинг на підтримку освітнього простору.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут