У Ватутіному визначили, як назвуть місто

Громада Ватутіного, що розташоване в Звенигородському районі, визначилася із новою назвою міста. На розгляд запропонували три варіанти. Про це повідомляє місцева влада на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Голосування відбувалося шляхом заповнення гул-форми. Для обговорення було запропоновано три варіанти назв: Благовісне, Добродар та Європейське.

«Гугл – форму з даного питання заповнило 459 осіб, з яких варіант Благовісне підтримало 60 осіб (13,1%), варіант Добродар – 48 осіб (10,5%), за Європейське віддано 32 голоса (7%), 148 (32,2%) осіб не підтримали жодного з варіантів. 61 особа проголосувала за збереження існуючої назви», – йдеться у повідомленні міської ради.

Окрім цього 110 осіб запропонували свої варіанти назв: Богачеве (66 осіб), Антинопіль, Вишнивецьке, Вишневе, Сонячне, Мирне, Мрія, Гризлове, Паркове, Святополь, Отаманськ, Виговськ, Полянськ, Мальва, Антипіль, Уличі, Виговськ, Трипілля, Яргород, Волеслав, Грушевськ, Виговськ, Щасливе.

На підприємствах, в установах та організаціях, структурних підрозділах міської ради проводились збори колективів. Всього в обговоренні взяла участь 651 особа, із них 482 – не підтримали жодного з запропонованих варіантів, 90 осіб запропонували залишити існуючу назву – Ватутіне.

По запропонованих назвах такі результати: Благовісне – 31 голос, Добродар – 17 голосів, Європейське – 12 голосів. Інші варіанти – 19.

Перейменування міста Ватутіно пов’язане із Законом про декомунізацію. Процес перейменування був запущений ще минулого року. Нині триває обговорення. Місто Ватутіно у 1949 році назвали на честь радянського полководця Миколи Ватутіна.

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net