додому Новини У теробороні Черкас розповіли, кого мають евакуювати у першу чергу

У теробороні Черкас розповіли, кого мають евакуювати у першу чергу

1

У випадку військових дій на території України, евакуації приділятимуть значну увагу. Про це розповів керівник бригади територіальної оборони Черкаської області Анатолій Стуженко в ефірі програми «Четверта влада», яка щосереди виходить на телеканалі ВІККА.

«Якщо на території України розгорнуться військові дії, то вони будуть не такі, як під час Другої світової війни. Нині системи ураження більш швидкі і потужні. Бомбосховища необхідні, але у першу чергу ми розглядаємо саме евакуацію населення», – заявив керівник бригади тероборони Черкаської області Анатолій Стуженко.

Він назвав категорії людей, які евакуйовуватимуть у першу чергу: діти і жінки, пенсіонера та хворі.

«А ті хто можуть тримати зброю в руках, мають битися. Битися до останнього чи до перемоги. Щоб ворог зрозумів, що ця фортеця може встояти. Як казав керівник тер оборони України: у ворога має стріляти кожне дерево, кожен каналізаційний люк, дорога, балкон. Проти нас воюватимуть також люди. І їм властиво боятися», – зазначив  військовий.

За його словами, розроблені плани евакуацій,Ю сповіщення населення, є конкретні механізми, про які він на сьогодні не може говорити, адже будь-яка інформація зараз контролюється і моніториться ворогом. Він попросив жителів Черкас і області зберігати спокій.

YouTube video player

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
1 Коментар
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
КИЦЯ
КИЦЯ
3 років тому

Куда Эвакуировать на чем ? На троллейбусах ?

wpDiscuz
1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version