У Смілянському  лісгоспі висадили 5 тисяч сіянців дуба 

Весняна лісокультурна кампанія триває у філії «Смілянське лісове господарство». Цьогорічною весною лісівники запланували висадити майже 100 га лісу, а це понад 250 тис. штук сіянців, здебільшого дуба звичайного – основної лісоутворюючої породи філії. Повідомляє Центральний лісовий офіс

facebook.com/CentralForestryOffice

Так нещодавно у Сунківському лісництві на ділянці площею 3 га працівники філії висадили 5 000 сіянців дуба із закритою кореневою системою.

Таких ділянок у лісництві чотири – загальною площею 10 га.

facebook.com/CentralForestryOffice

Філія самостійно вирощує сіянці деревних порід із закритою кореневою системою. Завдяки цій технології посадковий матеріал має кращу приживлюваність, більшу енергію росту  та має більш ефективний захист від шкідників і хвороб.

facebook.com/CentralForestryOffice

Окрім створення нового, необхідно доглядати та охороняти також і висаджені минулоріч площі. Суттєву загрозу для молодих саджанців дерев становлять дикі звірі, які люблять поласувати саме верхівками майбутніх дерев, тим самим вони знищують їх.

Тож лісівники філії “Смілянське лісове господарство” активно працюють над обгородженням ділянок з молодими насадженнями, щоб тварини не могли дістатись до них.

facebook.com/CentralForestryOffice

До слова, у філії вже висадили 53 тис. сіянців на площі майже 23 га.  Здійснили доповнення на площі 51 га, висадивши 17 тис. сіянців.

Лісівники проводять лісокультурну кампанію в рамках програми Президента «Зелена країна», яка передбачає висадження 1 мільярда нових дерев та збільшення площі лісів на 1 млн гектарів.

Читайте також:

«Скоро вже буде Паска» : хлопчик, який став зіркою Тік-току, живе на Черкащині (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net