У Смілі збираються скоротити відділ охорони здоров’я

Міський голова Сміли Олексій Цибко кілька разів анонсував про скорочення до 2-3 осіб працівників відділу охорони здоров’я.

Про це пише "Сміла.ua".

За його інформацією на сьогодні у відділі охорони здоров’я нараховується 51 штатна одиниця. На зарплату працівникам цього відділу витрачається 3,5 млн. грн. Тобто, скоротивши відділ, можна заощадити кошти міського бюджету. Тим більше, що потреба у відділі як такому відпадає. Тепер кожен медичний заклад – на самостійному фінансуванні, у кожного є своя адміністрація, своя бухгалтерія і економісти.

На думку влади, відділ охорони здоров’я – бюрократична прокладка між медичними закладами і міськвиконкомом, вже можна обійтись і без цього відділу, як це робиться в інших містах.

Міський голова зізнається, розуміє, що скорочення відділу – непопулярне рішення, але готовий зробити це.

Тим часом працівникам медицини такі дії міської влади не подобаються. Вони вважають, що нового начальника відділу охорони здоров’я спеціально поставили, щоб зруйнувати відділ. Мовляв, до відділу охорони здоров’я належать і працівники гаража, тому й виходить такий великий штат. Медики будуть переконувати міську владу, що відділ місту потрібен. Депутатська більшість також наполягає на тому, що не дозволять скорочувати медиків.

Як повідомляв сайт vikka.ua, неадекватний черкащанин привселюдно забив до смерті свою дружину.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут