У Смілі вартість проїзду в маршрутках підняли до п’яти гривень

У Смілі в Будинку рад відбулося засідання комісії з питань тарифів, де обговорили вартість проїзду в міському транспорті. Про це пише "Сміла.UA".

Місцеві перевізники ФОП Плюти І.О. та ПрАТ "Смілянське АТП 17128" запевнили, що перевозити пасажирів за теперішньою вартістю їм не вигідно. Оскільки ціни на пальне, запчастини, шини та обслуговування автобусів значно зросли. Крім того піднялися і зарплати. У зв’язку з цим вони запропонували підняти вартість проїзду до п’яти гривень.

Представники від ПрАТ "Смілянське АТП 17128" хотіли запропонувати за проїзд ціну в 5,50 грн. Їхня бухгалтерія надала дані, що АТП на території міста здійснює 360 рейсів за добу, перевозить до 3 млн. 500 тис. пасажирів за рік, сплачує до 3 млн. 600 тис. грн. податку державі.

Під час детального обговорення якості обслуговування перевізників, комісія прийняла рішення затвердити нову вартість проїзду сумою в п’ять гривень. Остаточне рішення щодо вартості проїзду буде ухвалене виконавчим комітетом Смілянської міської ради у лютому.

Як повідомляв сайт vikka.ua, петиція про заборону піднімати вартість проїзду в черкаських маршрутках набрала необхідні голоси.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net