НовиниЧеркасиУ неповному складі «Черкаські Мавпи» поступилися «Тернополю»

У неповному складі «Черкаські Мавпи» поступилися «Тернополю»

-

«Черкаські Мавпи» без п’яти ключових гравців поступаються на виїзді «Тернополю» 88:79. Незважаючи на усі проблеми, черкаська команда провела близький матч із одним із лідерів чемпіонату.

Про це повідомляє пресслужба «Черкаських Мавп».

Попри суттєві проблеми у складі, «Черкаські Мавпи» не відпускали «Тернопіль» в рахунку у першій чверті. На старті матчу обидві команди почергово відповідали на атаки одна одної. «Черкаські Мавпи» за собою повели Іван Ткаченко і Кемерон Янг, які здобули по 7 очок. Втім на першу перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів – 21:18.

У другій чверті поступово тернополяни почали забирати ініціативу у матчі. У підопічних Дмитра Забірченка активізувалися Калхун та Кальніченко, тоді як у «Мавп» все будувалося навколо Ткаченка, решта гравців допомагали лише відрізками. Так, вже до великої перерви гандикап господарів сягнув 11-ти очок- 45:34.

Після великої перерви «Черкаські Мавпи» намагалися здійснити погоню за «Тернополем». У середині чверті черкасці провели кілька атак у швидких проривах, а згодом ініціативу на себе взяв Кемерон Янг, котрий поцілив здалеку і «Мавпи» скоротили відставання до трьох очок. Але «Тернопіль» на це відповів своїм ривком і повернув собі 10-очкове лідерство – 70:60.

Попри перевагу суперника в ротації, «Черкаські Мавпи» не складали зброї і мали шанси на камбек до останніх хвилин. Втім досвід та ширина складу «Тернополя», все це далося взнаки. Господарі не відпустили переможний для себе результат – 88:79.

Наступну гру «Черкаські Мавпи» поведуть 25 квітня на виїзді проти «Київ-Баскета».

Як повідомляв сайт vikka.ua, Михайлюк встановив кілька нових рекордів.