На Черкащині минула ще одна ніч із затяжною тривогою і підвищеною небезпекою. Ворог знову бив по території України ударними БпЛА. Про це пише начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
![Ігор Табурець](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/15114218/1.jpg)
За попередньою інформацією, наші оборонці знищили в небі над областю два “шахеди”. Люди не постраждали. Руйнацій інфраструктури теж немає. Триває обстеження території.
Читайте також:
Черкащан закликають долучитися до збору на квадроцикл для бійців НГУ. Транспорт потрібен для вивезення поранених із поля бою.