"У нас добрі стосунки з місцевими": позиція Фонду імені Рабі Нахмана щодо сутички в Умані (Відео)

Керівництво Міжнародного Благодійного Фонду імені Рабі Нахмана зробило відеозвернення, де прокоментувало свою позицію з приводу конфлікту між хасидами й жителями Умані.

Як зазначив виконавчий директор Фонду Саґі Браверман, сутичка має суто побутове підґрунтя.

 "Міжнародний Благодійний Фонд імені Рабі Нахмана негативно ставиться до порушень чинного законодавства з боку будь-яких осіб, а також прав і громадян України, і паломників-хасидів. Цілком очевидно, що дана подія має виключно побутове підґрунтя внаслідок непорозуміння між окремими особами і не має ніякого відношення до питань міжнаціональної ворожнечі, антисемітизму та неупередженого ставлення з боку місцевих жителів до хасидів, – сказав Саґі Браверман.

За його словами, вже протягом багатьох років хасиди працюють в місті Умань і в цей час у них склалися добрі стосунки з місцевим населенням.

Браверман також звернувся до відповідних органів із проханням докласти максимум зусиль для забезпечення правопорядку в районі перебування паломників задля підтримання дружніх братерських стосунків.

Як повідомляв сайт vikka.ua, інцидент між працівниками охоронної фірми та хасидами стався 10 січня. Видання Yeshiva World News інформувало: група українців із ножами та палицями напала на євреїв неподалік могили рабина Нахмана. Також повідомлялось, що четверо хасидів потрапили до лікарні.

Виявилось, що інформація щодо потерпілих, та й взагалі застосування ножів чи палиць, неправдива.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук