НовиниЧеркасиУ напруженому матчі «Черкаські Мавпи» поступилися «Прометею»

У напруженому матчі «Черкаські Мавпи» поступилися «Прометею»

-

Виїзд до чемпіона видався невдалим. «Черкаські Мавпи» не зуміли нав’язати боротьбу «Прометею» на його майданчику і поступилися з рахунком 54:100.

Про це повідомляє пресслужба «Черкаських Мавп».

Черкаські Мавпи
mavpabasket.com

Старт матчу у Слобожаньскому видався для черкасців вкрай невдалим. Понад чотири хвилини «Мавпи» не могли вразити кошик суперника, натомість «Прометей» здійснив ривок 14:0. Лише під завісу чверті гості завдяки кидкам Первіса, проходам Максвелла і Конате зуміли стримати ривок суперника.

У другій чверті господарі з новими силами почали вперед, команда чітко відпрацьовувала в захисті і якісно розігрувала атаки. Так, різниця між суперниками постійно збільшувалася. А до великої перерви команда зі Слобожанського вже мала надкомфортну перевагу у 26 очок – 50:24.

Після великої перерви ситуація на майданчику кардинально не змінилася. Баскетболісти «Прометея» з кожною чвертю лише нарощували свою перевагу і в підсумку перемогли з рахунком – 100:54 на користь діючого чемпіона.

Наступний матч «Черкаські Мавпи» проведуть 10 жовтня на виїзді проти «Запоріжжя».

Як повідомляла раніше vikka.ua, черкаські атлети стали переможцями Чемпіонату світу з бодібілдингу.