У мерії Черкас розповіли, як борються із бур’янами та амброзією

Працівники комунального підприємства «Благоустрій» нині активно викошують високу траву, бур’яни та амброзію. Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.

«Ми впорядковуємо свої території щоденно, без вихідних. За кілька попередніх днів наші працівники покосили газони і сквери на вулиці Героїв Майдану, Прикордонника Лазаренка, на алеї Путейка, пляжу «Дахнівський». Тепер починають викошувати високу траву і бур’яни на вулицях Чехова та Нарбутівської. Особливу увагу приділяємо амброзії, яка зараз активно цвіте. Аби не розліталося її алергенне насіння, намагаємося делікатно зрізати й вивозити цю рослину». – розповідає начальник дільниці Валентин Гришко.

Комунальники говорять, що згідно з Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України газони, розташовані, зокрема, вздовж доріг, потребують скошування 2-3 рази на рік.

За словами в.о. директора Андрія Сопілкова, окрім покосу трави, працівники комунального підприємства «Благоустрій» на закріплених територіях прибирають сміття, викорчовують сухостій, проводять контроль і санітарну обрізку сухих та хворих дерев, кущів. Також обслуговують дитячі та спортивні майданчики, дозвіл на утримання яких має підприємство.

Нині на обслуговуванні комунального підприємства «Благоустрій» перебуває 75 гектарів території Черкас.

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net