У мерії повідомили, за якої умови дозволять торгувати саджанцями

Виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення про продаж саджанців біля Центрального ринку по вул. Благовісній. Рішення не набирало необхідної кількості голосів і неодноразово переносилося у зв’язку з тим, що у членів виконкому були зауваження щодо місця проведення ярмарки.

Про це повідомляє прес-служба Координаційної ради сил Майдану.

"Продаж саджанців навесні саме в цьому місці створює дві проблеми. По-перше, з’являється смітник там до і після проведення ярмарки. По-друге, ці підприємці ставлять свої автомобілі на проїзній частині, через що там виникає постійна пробка, адже замість трьох смуг, рух можна здійснювати по суті тільки по двох. Стало зрозуміло, що іншого придатного для торгівлі саджанцями місця в центрі Черкас немає, а тому я пропоную доповнити рішення тим, що підприємці беруть зобов’язання не ставити автомобілі на проїзній частині, а також відразу в договір оренди слід включити пункт облаштування території належним чином, – запропонував член виконавчого комітету на громадських засадах від Координаційної ради сил Майдану Черкащини Іван Києнко.

Керівництво КП "Черкаські ринки" зобов’язали нести індивідуальну відповідальність за дотримання правил дорожнього руху та благоустрій. Врешті рішення ухвалили з цими доповненнями.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net