НовиниЧеркащинаУ Литві "Черкаські Мавпи" поступилися "Пріштіні"

У Литві "Черкаські Мавпи" поступилися "Пріштіні"

-

Команда Максима Міхельсона не змогла в номінально-домашній грі обіграти команду з Косово. Про це повідомляє прес-служба баскетбольного клубу.

У четвертому турі Кубку Європи FIBA "Черкаські Мавпи" поступилися "Пріштіні" – 73:92. Попри рівну першу половину гри черкасці не змогли на рівних протидіяти збалансованому складу косівців.

"Черкаські Мавпи" розпочали гру з активних дій під кільцем суперника: новачок клубу Арнетт забив два швидкі бали з середньої дистанції. "Пріштіна" ж відкрила лік власним набраним балам влучними штрафними кидками. Після цього номінальні гості спробували максимально пришвидшити гру, атакуючи ще до десятої секунди володіння, проте це в команди Даміра Муламеровича не завжди виходило вдало.

У середині періоду "Мавпи" все ж пропустили ривок команди Косово, які, зусиллями американських гравців, зуміли організувати міні-відрив у 4 бали. У кінці чверті ефектним моментом відзначився бігмен черкасців – Кріс Коуклі, який потужно забив згори, але на останніх секундах гості все ж відігралися за рахунок влучного дальнього – 15:21.

Другий період в Литві українська команда розпочала з ривку та вже за декілька хвилин після влучного дальнього від капітана рахунок на арені "Ритас" був рівний – 23:23. Але, організували повноцінний ривок та вийти вперед "Мавпам" все ж не вдалося: косівці знову віддалились на комфортну відстань і лише на останніх секундах першої половини команда Максима Міхельсона зуміла різницю скоротити – 41:46.

Вся друга половина стала для черкасців невдалою. Замість того, аби почати скорочувати відставання від суперників, українська команда почала на регулярній основі отримувати влучні кидки в свій кошик, в той час як в атаці в господарів паркету виходило не багато. За стартові 5 хвилин чверті "Мавпи" пропустили 15 очок у свій кошик, а завершилася чверть за рахунку 16:31.

В останній чверті команда Міхельсона змогла здобути мінімальну перемогу 16:15, проте цей результат аж ніяк команду з Черкас не задовольняв: загальна поразка 73:92 та втрата фактично усіх шансів на вихід із групи в Кубку Європи ФІБА.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи"-04 привезли дві перемоги зі столиці.