У Лисянці жінки стали жертвами агресивних псів

Вулиця Жовтня у Лисянці віднедавна стала справжньою вулицею жахів. Перехожих тут підстерігають собаки, які зненацька накидаються на людей, завдаючи їм фізичних і душевних страждань. Серед шести останніх жертв нападу собак виключно жінки. Одна з них, пенсіонерка Ольга Самгородська, показала на нозі сліди від укусів собаки і розповіла, що крім неї постраждали й інші місцеві жительки. Про це пишуть "Вісті Черкащини".

"Ходила на могилки до рідних, – розповідає. – вирішила скоротити шлях, і повернула на вулицю Жовтня. І тут, де не візьмись, собака. Вхопила мене за ногу, ледве відігнала. Далі пошкандибала, ковтаючи сльози. Думаю, ще такої оказії мені бракувало, адже весна, стільки роботи, а в мене покусана нога. Зверталася до селищної ради, щоб якось відреагували, але там лише від мене відмахнулися. Говорила з господарем двору, звідки вибігла собака. Той чоловік, місцевий підприємець, все заперечив, мовляв, і я не я, і собака не моя. Ось так і живемо".

Одна з жительок небезпечної вулиці підказала рецепт, яким вона користується, проходячи повз собак – треба, виявляється, з ними говорити, давати щось смачненьке.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у неділю рятувальники двічі визволяли собак на Черкащині.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут