У лісах Черкащини підгодовують диких тварин

У мисливських господарствах Черкащини облаштована мережа біотехнічних споруд. Єгерська служба заздалегідь заготовляє корми для підгодівлі диких тварин взимку. Про це повідомляють у Черкаській обласній державній адміністрації. 

Викладення корму проводиться в місцях найбільшої концентрації тварин, там, де вони почувають себе вільно. Тому ці підгодівельні майданчики здебільшого знаходяться в малодоступних для сторонніх очей місцях.

За словами мисливствознавців, підживлення тварин не повинно замінювати природну кормову базу та перешкоджати природним інстинктам тварин, тому пропорції їжі коригують відповідно до погодних умов. Тож здійснюється контроль кількості кормів у годівницях та при потребі поповнення їхніх запасів.
Окрім того, лісівники та єгерська служба ретельно стежать за тим, аби скупчення звірів не приваблювало браконьєрів. Для цього постійно проводяться рейди, застосовуються фото та відеопастки.
Довідково: на Черкащині функціонує 55 мисливських господарств, з них 51 – це мисливські угіддя системи УТМР (Українського товариства мисливців і рибалок) та інших користувачів. Решта 4 – це мисливські господарства держлісгоспів.

Читайте також:

У будинках, які знаходяться на одній лінії з критичною інфраструктурою, не вимикають електроенергію. 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net