У Краєзнавчому музеї відкрили виставку «Минуле на дотик» Романа Турецького

6 травня в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка Романа Турецького «Минуле на дотик». Повідомляють на офіційній сторінці музею.

Роман Турецький
facebook.com/oblmyzkray

Роман Турецький – автор та реалізатор масштабних архітектурно-скульптурних та дизайнерських проектів у Черкасах. Одна з найпопулярніших мистецько-археологічних окрас міста – Трипільська альтанка у парку Сосновий Бір. Роман Турецький є автором ідеї цієї унікальної споруди.

facebook.com/oblmyzkray

Алея Викопних Тварин у парку Сосновий Бір, де у скульптурному втіленні ожили представники динозаврової, постдинозаврової та мамонтової фауни нашого краю – це теж творчий доробок Романа Турецького та його талановитих побратимів-скульпторів. А ще – оглядовий майданчик на прибережних пагорбах, геокупол у Долині Троянд, монумент у пам’ять походу гетьмана Сагайдачного на москву, Межовий Хрест біля Холодного Яру, монумент «Слава Україні» в Медведівці, пам’ятник Героям 93-ї Холодноярської бригади біля Мотронинського монастиря та багато інших значимих проектів.

Роман Турецький
facebook.com/oblmyzkray

«Нині Роман Турецький підготував виставку новітніх інсталяцій, які є неабияким динамічним проривом у жанрі музейного дизайну» — повідомляють на сторінці Краєзнавчого музею.

Читайте також:

День вуличної музики: у Черкасах відгримів 6-годинний концерт (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net